.

Deníček

Návrat z PEKLA!

8. srpna 2011 v 14:50 | Lady McFly
Och. Lidi, ani nevíte, jak jsem ráda, že jsem doma. U "babičky" to bylo peklo na Zemi! Nekecám. - Už jen to, že za celou dobu, jsem se ani na chvilku nedostala k počítači je, myslím, dostatečný důkaz =D. Skoro celou dobu jsem měla "za zadkem" svou tříletou sestřenici, která snad není nikdy unavená. Malý děti mám v celku ráda, ale co je moc, to je moc. Nepřijela jsem tam jako vnučka, ale jako chůva na plný úvazek. Brr. Teď se z toho budu muset delší dobu vzpamatovávat.

A jako by to nestačilo, doma na mě čekal můj milovaný noťásek, ovšem s pokazenou nabíječkou. Dnes jsme ho odvezli na opravu, tak uvidíme. Momentálně se tedy nacházím na našem starém počítači, který teď náleží mým bratrům. Ti jsou ještě v pekle/u babičky, tak sem mám poměrně volný přístup. Naštěstí. Ale nelíbí se mi tu =D. Počítač divně funí (jako kdyby ho mělo za chvíli trefit, čemuž bych se díky jeho věku ani nedivila), klávesnice je celá zalepená (čemuž bych se zase nedivila kvůli nechuťárnám, které tu mí bratři vyvádí), rychlost internetu je na minimu .. a tak bych mohla pokračovat .. no, hodně dlouho. Proto, neslibuji velkou aktivitu dnes, ani v příštích dnech. Co ovšem slibuji, jsou komentáře u mých drahých, se kterými začínám hned po dopsání tohohle článku. Ty ovšem nebudou taktéž nijak dlouhé, protože tady nehodlám trávit moc času, i když se při tomto počasí nic moc jiného dělat nedá.

Co furt psát do těch nadpisů?

31. července 2011 v 22:19 | Lady McFly
Mám tu jen drobné oznámení. Zítra jedu k bábině. Zdržím se tam zhruba týden. Počítač i s internetem má (díky bohu!), ovšem jen nerada tam někoho pouští. Proto se tu možná budu vyskytovat méně. Teď si jdu sbalit, takže báj =).

A prázdniny nám jedou dál na plný pecky!

23. července 2011 v 20:39 | Lady McFly
(Pff. Píšu po dvouhodince šlofíka =D proto se předem omlouvám za nějaké chybičky, jsem ještě mírně rozespalá.)

Dnes jsem byla na rodinné oslavě - jak já tyhle akce miluju. Maximálně se přežeru a jinak je tam nuda jako prase =D. Ani ta dnešní nebyla vyjímka i přes to, že tam byla i má /jak se to dnes řekne?/ BFF. S ní strávím (počínaje od včerejška) celý následující týden. Znáte to - rodiče na dovolené > dům pro sebe > pařba začíná =D. A přesně tak to u nás včera/dnes vypadalo. Šli jsme spát (jak by má babička řekla) v nekřesťanskou hodinu a ráno, já tedy i večer, jsme dospávali, co se dalo. Dnes nás čeká ještě jedna akce v místním klubu, tak mi držte palce, ať tam někde neusnu. Jinak zde nic moc přibývat nebude.. Chápem se =). Užívejte si tedy, stejně jako já, a neseďte furt u těch monitorů! =D

Snad si toho nikdo nevšiml ..

9. července 2011 v 23:01 | Lady McFly
.. byla jsem pár dní pryč =). Byla to taková spontánní akce, takže žádný hiatus, žádné oznámení. nic - nebyl čas. A kde že jsem to byla? Na chatě jednoho spolužáka a pořádně jsem si to užila! =D. Nebudu vás tady krmit detaily ale není nic lepšího, než na pár dní vypadnout z domu a být na chvíli s přáteli.
Teď se vrhnu na přidání něčeho - zatím nevím. Dosti se mi ale líbí různé meme, tak možná ... No nic. Jdu to tu tedy oživit, je to tu skoro jak v márnici =D.
Vaše LmF (zkratka Lady McFly =D)

Po 22. hodině by se mělo zakázat psát články! :)

29. května 2011 v 22:25 | Lady McFly
"Vitajte". Ano, já, rozená Moravačka, vás zdravím. Po (poměrně) delší době se hlásím. Rozhodně jsem neměla v plánu "vypnout" na tak dlouhou dobu. Vlastně jsem měla velké plány, ohledně blogu, ale znáte to - cokoli se může pokazit, pokazí se. Teda nepokazilo se vůbec nic a to je právě to :). Užila jsem si skvělý týden bez školy a stresu, s těma mýma. Taky bez blogu. Ale nikomu se neomlouvám, jsem tu, jak můžu a kdy se mi chce - je to můj blog :P. Proto si snad jen postěžuju, že nám ty matury už končí ... ach jo. Vítej, ty krutá školo. Zítra se ti /chtě, nechtě/ vydávám do spárů. Tak se mějte, asi si půjdu udělat nějaké úkoly :D. Pá.

Holiday start, enjoy it until the end!

23. května 2011 v 13:12 | Lady McFly

... Prázdiny začínají, užívej si je až do konce!

Ano, jak jsem psala, tak máme tento týden maturitní prázky. juchů! Upřímně se všemi maturanty soucítím, ale v mé pozici jsem se jich už nemohla dočkat. Ranní vstávání, ploužení se do školy, nudné hodiny ... konečně jsem z tohohle alespoň na týden venku :D.
Jak jsem psala, najdu si i chvilku na blog. nebo jsem aspoň chtěla. - Nevím, jak u vás, ale u nás byla v sobotu docela velká bouřka a od té doby mi nešel internet. No nezbláznili by jste se z toho? Já naštěstí ne, ale štvalo mě to a když pršelo, tak jsem doma neměla nic moc co dělat. - Naštěstí teď už jede a já můžu přidávat :). Přemýšlela jsem, že trošku zreorganizuju rubriky (možná tu tedy něco přibude :), protože je v nich docela zmatek. Rubriku Knihy jsem ještě vůbec nezačala, protože přemýšlím, jakým stylem ji mám udělat. Napsat jen nějaký popis děje? A mám přidávat jen knihy, které jsem četla a napsat recenzi sama? Nebo mám přidat i ty, na které se teprve chystám a (znovu) někoho nakrknout tím, že jsem jen "pubertální kopírácká pipka"? Nevím, nevím ... No nic, jdu to promyslet, něco málo přidat, protože nám mou nepřítomností zase trošku klesla návštěvnost.

Happiness is nothing more than good health and a bad memory

17. května 2011 v 20:47 | Lady McFly
Sedím tady, pomalu se začíná stmívat. Už moc nevidím na klávesnici (omluva pro případné překlepy). Vedle mě leží učebnice češtiny, matiky, sešit dějepisu a bezpočet dalších školních pomůcek. No jo, škola mě poslední dobou docela drtí! Sice jsou příští týden matury (=pro nás nematurující týden volna), ale to nic nemění na náročností některých učitelů. Ba naopak! Jako by si na nás, nebohých duších, chtěli vyzkoušet svou krutost ještě před těmi velkými zkouškami... Tak tedy většinu dne prosedím nad učením a hodně věcí zanedbávám. Mezi nimi i blog. Není to tak hrozný, ale poslední dobou přibývají samé bezobsahové, krátké články. Za to se tedy trošku omlouvám, ale vysvětelní uvedeno výše... Snad se to o prázdninách zlepší (sice je nechci celé prosedět doma, u noťasu a blogu, ale určitě si na něj chvilku najdu :).


Jinak se v mém veleúžasném životě nic moc neděje. Akorát se už nehorázně těším do Anglie, kam máme jet se školou příští měsíc ... No jo, musím se přeci pochlubit. A teď mi všichni záviďte! /že jedu jako jediný z posledních "autsajdrů" konečně do Anglie/ :D. Tak se tu tedy, vy amatéři, mějte. Jdu se asi vrhnout na dějepis. :-/

ŽIJU, díky za optání.

4. května 2011 v 18:29 | Lady McFly
Jak na to tak koukám, ještě jsem nic nenapsala do deníčku. Upřímně tyhle "vylejvárný citů" moc ráda nemám (ovšem neodsuzuji je, ať si dělá, kdo chce co chce :), ale jednou za čas bych o sobě mohla dát vědět, nemyslíte?
Tak vám teda oznamuju, že ještě žiju! Poslední dobou to sice trošku "drhne" ve škole ale nic vážnýho. Jenom prázdniny bych potřebovala jako sůl. Naštěstí brzo budou maturity >> týden ředitelského volna. Jé, jak já se těším :).
Dnes jsem na blogu nic moc nepřidávala, zato jsem upravila menu. Mírně jsem poupravila popisky, přidala pár věcí a založila návštěvní knihu. S něčím podobným jsem dělala poprvé, tak jsem na to čuměla se slovy: "Co to, doprdele, je?" :D. Ale snad se já a blueboard v budoucnu spřátelíme... Toť asi vše :)
Bááj.
 
 

Reklama