.

Discussions

Discussion 0.2

21. května 2011 v 10:00 | Lady McFly
Diskutujeme podruhé! Tentokrát na téma: UPÍŘI


Ano, upíři. Dnes jsou skoro všude. Tyhle bájné nestvůry noci se znovu vrací do módy a objevují se v různých filmech, seriálech nebo knihách. Osobně je mám hodně ráda - jsou takoví tajemní. Samozřejmě, že pijí lidskou krev, ale kdo by to těmto neodolatelným "lidem" neodpustil, že? (a když už, tak přeci mohou žít na zvířecí dietě, ne?).
A teď bych je tedy ráda rozdělila do 3 části - kniha, film, seriál.
Z knížek mě naprosto dostala Vampýrská akademie! Je to úžasná knížka plná napětí, dobrodružství ale o lásky a občas si tam možná i popláčeme. Vše, co by měla kniha tohoto typu mít.
Dále tedy máme film. Ano, samozřejmě zde zmínim Twiliht ságu, která mě do jistě míry taky dostala, ale zatím se držím :). Pak co si taky vzpomínám, viděla jsem Interview s upírem, což jsem tak úplně nepobrala ale příjemný film.
No a seriál? Tady nesmím zapomenout můj milovaný seriál The Vampire Diaries. Asi jsem se zamilovala :D. Do Damona a všech postav. Naprosto skvěle natočené, napínavý děj, romantika... dokonalost.
Tak takhle já vidím upíry. Samozřejmě nevěřím, že nějací existují, ale někdy si přeju aby ano ... :)

A jaký názor máte vy?

Discussion 0.1 - HOKEJOVÉ ŠÍLENSTVÍ

14. května 2011 v 10:00 | Lady McFly
Diskutujeme poprvé! Tentokrát na téme: HOKEJOVÉ ŠÍLENSTVÍ
.
Myslím si, že tohle téma je ještě pořád aktuální. Jak jistě, dovoluji si říci všichni, víte, právě probíhá mistrovstí světa v hokeji. I my máme vyslanou partičku hokejistů, která nám má zajistit (v nejlepším případě) nějaký ten "kov" ve formě medaile. A my, jako správní fanoušci, jim k tomu máme pomoci správným fanděním. Ale nepřeháníme to už trošku? Nežijeme tím hokejem až moc?
Já osobně to nijak neprožívám, samozřejmě našim fandím, ale hokej ani nesleduji. Ani nemusím. Ať už jsem na facebooku, kde každý druhý uživatel píše skóre, kdo dal gól nebo dokonce i přesilovky. Ať už sedím doma v pokoji a z vedlejší místnosti se ozve naše početná rodinka se zvoláním "góóóól". A nebo jdu jen tak po ulici a z každé hospody se ozývá právě tohle slovíčko.A to už vůbec nemluvím o těch agresivních fanoušcích přímo na stadionu, nebo ve velkých městech...
Jaký názor na toto "hokejové šílenství" máte vy?
 
 

Reklama